izmit reklam ajansı


Neden
İzmit Reklam

 

İzmit Reklam Ajansı lokasyon olarak Kocaeli'nin merkezi noktalarından biri olan Cumhuriyet Parkında yer almaktadır Tedarikçilere yakın olmasıyla rakiplerinden daha hızlı olarak hammadde temini edip aldığı tabela ve pleksi işleri zamanında ve eksiksiz teslim etmektedir İş gücü kapasitesiylede öne çıkan İRA deneyimli kadrosu iş bilgisi ve ardındaki teknolojisiylede yüksek üretim kapasitesine sahiptir.

Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve yaşamlarını daha iyi kılmak İzmit Reklam Ajansının politikasıdır. Bu amaçla İRA, yeni Marka Konumlandırması politikası çerçevesinde hayatımıza Anlam katan ve Kolaylaştıran ürünler ve hizmetler sunmayı hedefler. Bu hedefi gerçekleştirmenin üç temel unsuru ;Müşterilerilerin İhtiyaçları Doğrultusunda Tasarlanmış, Kullanımı Kolay, İleri Teknolojiyle üretilen ürünler ve hizmetler sunmak olarak belirlenmiştir.

İzmit Reklam Ajansı , faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi için bütçe çalışmaları ile belirlenen ticari hedeflerini ve bunları etkileyen kalite performans hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlar. İzmit Reklam Ajansı bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon altyapısı, bina, çalışma ortamı, donanım/yazılım, destek hizmetleri ve eğitim gibi imkanları sağlar. Ürünler kategorisinden tabela çeşitlerimizi görebilirsiniz.

 

 

kocaeli izmit reklam ajansı

Web Site Tasarımı

Bir web sitesine sahip olmak, firmanıza yepyeni kapılar aralar. Ürünlerinizi daha iyi tanıtabilmek ve ....

kocaeli izmit reklam ajansı

Promosyon Ürünleri

Bir malı geniş kitlelere tanıtmak ve o malın sürümünü sağlamak amacıyla yapılan çalışmalara....

kocaeli izmit reklam ajansı

Broşür

Broşür, şirketlerin ya da firmaların başvurduğu iletişim ve tanıtma amacıyla kullanılan materyaldir.Bir ürünü, ......

kocaeli izmit reklam ajansı

Reklam Çalışmaları

Reklamın genel amacı; hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmeti duyurmak, ürüne, markaya, işletmeye karşı....

kocaeli izmit reklam ajansı

Alternatif Reklam

Reklam, televizyon, gazete, radyo, billboard, dergi, sinema  internet gibi mecralar aracılığıyla çeşitli mal, ürün...

İzmit Reklama Hoş Geldiniz...

kocaeli izmit reklam ajansı

İyi bir reklamcı olmanın sırrı: Bilgi, Deneyim, İşe duyulan saygı ve titizliktir.

KAIZEN felsefesi ve JUST-IN TIME gibi iki önemli değeri benimseyip, her zaman işimizi geliştirip daha iyisini yapmaya çalışırız. Alınan işlerin zamanında ve eksiksiz teslimi için çabalarız. Kullanılan malzemeler küçük bir vidadan herhangi bir bağlantı elemanına kadar özenle seçilir, kesinlikle yerli ve avrupa tedarikçilerden yararlanılır.

Neden İzmit Reklam.

kocaeli izmit reklam ajansı

Müşterilerin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve yaşamlarını daha iyi kılmak İZMİT REKLAM'ın politikasıdır.

İZMİT REKLAM , faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi için bütçe çalışmaları ile belirlenen ticari hedeflerini ve bunları etkileyen kalite performans hedeflerini gerçekleştirmeyi amaçlar.